Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№502-од від 10 листопада 2016 року Про внесення змін в розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації №265-од від 31.05.2016р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 10 листопада   2016 року         м. Бучач                                         №502-од

 

Про внесення змін в розпорядження

голови Бучацької  районної державної

адміністрації №265-од від 31.05.2016р.

«Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою»

 

Розглянувши заяву гр.Попика Ігоря Михайловича про внесення змін у п.1 розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації від 31.05.2016 року № 265-од  “ Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроюна території Заривинецької сільської ради, відповідно до Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ” Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про землеустрій “,  керуючись ст.17 та розділ Х Перехідних положень Земельного кодексу України:

1.       Внести зміни в п.1  розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації від 31.05.2016 року №265-одПро надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою“, а саме: замінивши частину тексту «орієнтовною площею 0.0715 га» на орієнтовну площу 0.1060 га, відповідно до розрахунку потреби площі земельної ділянки необхідної для обслуговування нежитлового приміщення на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту).

2.       Пункт 2 залишити без змін.

3. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

4.      Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

               адміністрації                                                                       В.В. БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема