Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо Конкурсу “Великий проект”


Посольство США в Україні оголошує конкурс “Великий проект” на отримання грантів від Посольського фонду США збереження культурної спадщини (AFCP).
До участі у конкурсі запрошуються неурядові організації, музеї, керівні заклади культури та інші інституції, які мають відповідний досвід і можуть керувати проектами зі збереження культурної спадщини.
Зацікавлені учасники можуть подавати на конкурс значущі культурні та історичні об’єкти міжнародного чи національного значення, зокрема: археологічні об’єкти, історичні будівлі та пам’ятники, великі музейні колекції тощо. Перелік заходів, які не підлягають фінансуванню, додається.
Крім того, заявники повинні мати DUNS номер (умови отримання додаються).
Орієнтовний розмір грантів становить 200–500 тис. дол. США
Для участі у Турі 1 даного конкурсу необхідно до 10 грудня 2016 року надіслати аплікаційну заявку і кошторис (форми додаються) з додатками англійською та українською мовами на адресу: KyivAFCP@state.gov. У темах двох листів вказати, відповідно: “AFCP-2017 Large Project ” UKR, {область України}, {назва проекту}” і “AFCP-2017 Large Project ” ENG, {область України}, {назва проекту}”.
Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатках, на веб-сайті Посольства США в Україні (https://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/ ambassadors-fund.html), а також за тел.: +38 (044) 521-57-88.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема