Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.11.2016 Хто має право на пенсію поліцейського


Слід зазначити, що згідно із Законом поліцейські, за наявності певних умов, можуть розраховувати на призначення пенсій за вислугу років та по інвалідності, а члени сімей померлих (загиблих) поліцейських – по втраті годувальника.

Пенсія за вислугу років поліцейським відповідно до Закону призначається незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби, зокрема у період з 1 жовтня 2016 року по 30 вересня 2017 року, і на день звільнення мають вислугу 23 календарні роки і більше.

Крім того, на призначення пенсії за вислугу років, за умови звільнення зі служби, можуть розраховувати поліцейські, які досягли на день звільнення зі служби 45-річного віку, за наявності у них страхового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років 6 місяців становить військова служба або служба в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України.

Поліцейським, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, пенсії по інвалідності, а членам їх сімей – пенсії в разі втрати годувальника призначаються незалежно від тривалості служби.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема