Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.11.2016 У вересні 2011 року мені було призначено пенсію відповідно до Закону України «Про державну службу» в розмірі 90% від заробітку.


У вересні 2011 року мені було призначено пенсію відповідно до Закону України «Про державну службу» в розмірі 90% від заробітку. Оскільки я продовжую працювати на посаді державної служби, її виплата не здійснюється. У якому розмірі мені буде відновлено виплату пенсії після звільнення з державної служби?

 

Враховуючи той факт, що пенсію відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723 (далі – Закон № 3723) призначено у вересні 2011 року, коли діяла редакція статті 37 зазначеного Закону, яка передбачала призначення пенсії державним службовцям у розмірі від 90% до 80% (залежно від тривалості стажу державної служби) від заробітної плати, то після звільнення з державної служби та подання в орган Пенсійного фонду України відповідної заяви й витягу з наказу або трудової книжки із записом про звільнення, її виплату буде відновлено в розмірі 90% від заробітної плати, тобто в тому розмірі, в якому її було призначено.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема