Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 489-од 01 листопада 2016 року Про затвердження заходів щодо забезпечення розвитку транскордонного співробітництва в Бучацькому районі на 2016-2020 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

01 листопада 2016 року                              м. Бучач                                     № 489-од

 

 

Про затвердження заходів щодо забезпечення розвитку

 

транскордонного співробітництва в Бучацькому районі на 2016-2020 роки

 

На виконання Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 554, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 жовтня 2016 року № 615-од № «Про затвердження заходів щодо забезпечення розвитку транскордонного співробітництва Тернопільській області на 2016-2020 роки» :

1.        Затвердити заходи щодо забезпечення розвитку транскордонного співробітництва в Бучацькому районі на 2016-2020 роки, що додаються.

2.      Відділу економічного розвитку, агропромислового розвитку, освіти, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я, культури, національностей, релігій і туризму, управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації , виконавчим комітетам місцевих рад:

1)        забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням;

 

2)             подавати щороку до 20 лютого  відділу економічного розвитку  районної державної адміністрації інформацію про стан виконання заходів.

        2. Відділу економічного розвитку забезпечити узагальнення інформації та про результати виконання заходів інформувати управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації щороку до 25 лютого.

 4. Контроль за виконанням даного  розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Кузь І.І

 

    Голова районної державної

                   адміністрації                                                                           В.В.БЕБИХ

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема