Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.11.2016 Перерахунки та переведення водіям під час виходу на пенсію


Якщо після призначення пенсії за вислугу років водій продовжує працювати (не за спеціальністю), право на перерахунок пенсії (у разі доцільності) з урахуванням набутого ним після призначення пенсії страхового стажу він матиме лише після досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону № 1058. Тоді як працюючий водій, який отримує пенсію за віком на пільгових умовах, має право на перерахунок пенсії через кожні два роки (за його заявою, поданою в Пенсійний фонд) відповідно до частини четвертої етапі 42 Закону № 1058.

Крім того, після досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону № 1058, отримувач пенсії за вислугу років може перейти на пенсію за віком. При цьому відповідно до статті 45 цього Закону переведення з одного виду пенсії на інший здійснюється з дня подання заяви на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату (дохід) та інших документів, що знаходяться на час переведення з одного виду пенсії на інший у пенсійній справі, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду.

У разі переведення з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій етапі 40 цього Закону (за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року або за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року), із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) попереднього виду пенсії.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема