Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

04.11.2016 Звернення за призначенням пенсії


 Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. № 22-1, визначено, що заяву про призначення пенсії непрацюючим особам, а також членам сім'ї у зв'язку з втратою годувальника подає заявник особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально, безпосередньо в управління Пенсійного фонду України в районі, місті, районі в місті, а також у місті та районі за місцем проживання (реєстрації).

Водночас постановою Пенсійного фонду України від 14.12.2015 р. № 25-1 «Деякі питання впровадження електронних пенсійних справ на базі централізованих інформаційних технологій» (зі змінами, внесеними згідно з постановою Пенсійного фонду від 27.05.2016 р. № 12) передбачено, що після 1 серпня із заявами про призначення пенсії можна звертатися в органи Пенсійного фонду незалежно від території обслуговування таких органів.

Тож особа, яка проживає (зареєстрована) в будь-якому населеному пункті України, із заявою про призначення пенсії та документами, визначеними законодавством, може звертатися в будь-яке управління Пенсійного фонду України незалежно від місця її проживання (реєстрації).
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема