Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

01.11.2016 Зміни в пенсійному забезпеченні державних службовців


По 31 грудня 2016 року пенсії/щомісячне довічне грошове утримання особам, які працюють на посадах державної служби в державних органах, визначених Законом №889-VIII, а також на посадах і на умовах, передбачених законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», не виплачуються. Обмеження щодо виплати пенсії не поширюються на інвалідів І та II груп, інвалідів війни III групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

У період роботи на інших посадах/роботах пенсія, призначена особам відповідно до статті 37 Закону № 3723-ХІІ, розмір якої перевищує 150 відсотків від прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85 відсотків від призначеного розміру, але не менш ніж 150 відсотків від прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема