Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

25.10.2016 Круглий стіл


20.10.2016 року в приміщенні Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області відбувся «круглий стіл» з питань погашення заборгованості до Пенсійного фонду України підприємств-боржників з дієвим статусом боргу.

Захід відбувався за участю начальника Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайла Романовича Бобина, прокурора Бучацького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури Ю.І. Шимановича, в.о. начальника Бучацького міжрайонного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Л.В.Горівчук, завідувача сектору погашення боргу Бучацької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області А.В.Бешковецького, голови правління ПАТ «Берізка» І.П.Бойцана, начальника Бучацького районного кооперативно-державного міжгосподарського будівельно-монтажного об’єднання «Райагробуд» Б.Я.Сайчука, завідувача юридичного сектору О.Б.Фреяк, начальника відділу платежів до пенсійної системи С.З.Баволяк, головного спеціаліста-юрисконсульта В.В.Микитчака.

На зустрічі обговорювали проблемні питання з погашення боргів Бучацьким РКДМБМО «Райагробуд» та ПАТ «Берізка» та спільно з представником відділу ДВС перспективи щодо можливості сплати боргу вищезазначених організацій.

Представник відділу ДВС повідомила присутніх, що державними виконавцями вчинено усі дії щодо стягнення боргу по вищезазначених боржниках, а саме накладено арешти на все рухоме та нерухоме майно, банківські рахунки, здійснено подання про заборону у виїзді за межу держави керівникам.

Учасники зустрічі окреслили спільні плани подальшої співпраці, спрямованої на наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема