Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

24.10.2016 Про засідання колегії в Головному управлінні


В залі засідань Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбулося засідання колегії за участі начальника Головного управління. У засіданні брали участь начальники управлінь Пенсійного фонду України в районах Тернопільської області, начальники об’єднаних управлінь та їх перші заступники.

Підводили підсумки роботи органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області за 9 місяців 2016 року щодо виконання завдань із наповнення бюджету Фонду, стану пенсійного забезпечення жителів області, організації роботи щодо легалізації заробітної плати та захисту прав застрахованих осіб, співпраці з територіальними організаціями (об’єднаннями) профспілок та організаціями роботодавців.

На колегії також обговорювалися питання реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, про стан виконання в органах Пенсійного фонду України у Тернопільській області Закону України "Про звернення громадян", про результати перевірок органами соціального захисту населення в частині додержання вимог законодавства органами Пенсійного фонду України в області під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій і здійснюваних заходів щодо усунення виявлених порушень та попередження їх виникнення.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема