Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 451-од від 03 жовтня 2016 р. Про затвердження плану заходів на 2016-2017 роки з реалізації в районі Стратегії подолання бідності


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від   03 жовтня  2016 р.                   м.Бучач                                          № 451-од

 

 

 

Про затвердження плану заходів

на 2016-2017 роки з реалізації

в районі Стратегії подолання

бідності

           

 

На виконання плану заходів на 2016-2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності,затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. №573-р. та плану заходів на 2016-2017 роки з реалізації в області Стратегії подолання бідності ,затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19 вересня 2016 р. №538-од:

1.Затвердити план заходів на 2016-2017 роки з реалізації в районі Стратегії подолання бідності (далі-план заходів), що додається.

         2. Районному центру зайнятості ; районному центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді; управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; фінуправлінню райдержадміністрації,відділам економічного розвитку; освіти;  містобудування ,архітектури,ЖКГ та інфраструктури ;  культури,національностей,релігії і туризму райдержадміністрації ; центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації; секторам   молоді та спорту   ; охорони здоров'я  та цивільного захисту  райдержадміністрації; відділу Держгеокадастру в Бучацькому районі, Філіі  «Бучацький райавтодор»ДП «Тернопільський облавтодор»,районному військовому комісаріату:

         1) забезпечити в установлені строки  виконання плану заходів,затвердженого     цим розпорядженням;

         2) про стан виконання зазначеного плану заходів інформувати управління праці та соціального захисту населення до 1 числа місяця,що настає за звітним періодом.

            3.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити узагальнення матеріалів та про хід виконання розпорядження щокварталу  до 5 числа місяця , що настає за звітним періодом протягом 2016-2017 років інформувати  районну державну адміністрацію та департамент соціального захисту населення облдержадміністрації .

            4.Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЮ І.О.    

 

 

   Голова районної державної

            адміністрації                                                                    В.В.БЕБИХ

     
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема