Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

17.10.2016 одо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік. Звіт за 9 місяців


Відповідно до Програми Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік, яка затверджена наказом Управління від 19 квітня  2016 року № 47 «Про програму Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік», забезпечується виконання заходів щодо запобігання та протидії корупції.

З метою усунення корупційних ризиків в Управлінні проводяться апаратні наради при начальнику Управління, засідання зборів трудового колективу, навчання з працівниками Управління. Підсумки роботи Управління висвітлюються на сайті Бучацької районної державної адміністрації.

Протягом січня – вересня 2016 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

Протягом звітного періоду спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що всі працівники Управління пройшли перевірку згідно Закону України «Про очищення влади».

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями Управління наданих їм службових повноважень не виникало.

Проведено тендер закупівель за державні кошти, а також забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України згідно прийнятих нормативно-правових актів.

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

Проводиться анкетування в громадській приймальні з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи Управління в цілому.

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби та фінансування виплати та доставки пенсій.

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом січня – вересня 2016 року не було. Кримінальних справ відносно працівників Управління в районі за вищевказаний період не було заведено.

Управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема