Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№457-од від 10 жовтня 2016 року Про початок опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2016-2017 років


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

від 10 жовтня 2016 року        м. Бучач                                №457-од

 

 Про початок опалювального

 сезону  в осінньо-зимовий

 період 2016-2017 років

 

      На виконання ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року №619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників», листа Тернопільської обласної державної адміністрації від 06.10.2016 № 02-4993/27-22 „Щодо початку опалювального сезону 2016/2017 року”, у зв’язку з  стрімким зниженням температури зовнішнього повітря та відповідно до державних санітарних правил і норм повітря у приміщеннях:

      1.  Розпочати опалювальний сезон  11 жовтня 2016 року для споживачів  соціальної  сфери   району.

      2.  Бучацькому управлінню з експлутації газового господарства ВАТ „Тернопільгаз” (НАВРОЦЬКИЙ М.М.) організувати   розпломбовування опалювальних  приладів та додаткове інформування  споживачів про дотримання Правил безпеки систем газопостачання при користуванні газом;

      3. Опалення та подачу теплової енергії забезпечити лише приміщення , які підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період, на підставі замовлень споживачів.

      4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (КРАВЧУК О.Я.) забезпечити подання інформації у Бучацьке управління з експлуатації газового господарства ВАТ  „Тернопільгаз” про розмір призначених субсидій.

      5.   Редакції районної газети «Нова доба» (ТРАКАЛО В.Й.), районному радіомовленню (ШМИГА Я.Я.) висвітлити зміст  данного розпорядження жителям району.

       6.    Контроль за виконанням даного розпорядження   покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

            Голова районної

       державної адміністрації                                                       ВВ.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема