Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

11.10.2016 Про міжнародні пенсії


Питання, пов’язані із пенсійним забезпеченням громадян, які працювали за кордоном, регулюють міжнародні угоди, укладені Україною з низкою держав. Громадяни, які легально працювали в Латвії, Литві (після розпаду СРСР), Естонії, Чехії, Словаччині, Болгарії, Польщі, Іспанії, Португалії, у випадку досягнення пенсійного віку, настання інвалідності, або в разі втрати годувальника, який здійснював трудову діяльність на території вказаних держав, можуть звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем проживання для вирішення питання щодо призначення «іноземної» пенсії за страховий стаж, набутий в цих країнах.

 

 Роз’яснення щодо переліку та порядку подання документів на отримання «іноземної» пенсії можна отримати звернувшись у відділ обслуговування громадян в Управлінні Пенсійного фонду  України в Чортківському районі.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема