Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

10.10.2016 Пенсійний закликає контролювати своїх роботодавців!


При працевлаштуванні багато найманих працівників вважають, що запис у трудовій книжці забезпечує зарахування страхового стажу. Але слід пам’ятати, що сьогодні багато роботодавців намагаються працювати у “тіні”, чим позбавляють своїх працівників соціального захисту. Саме для того, щоб бути соціально захищеними зараз та у майбутньому Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області закликає найманих працівників перевіряти свого роботодавця. Адже, якщо роботодавець ігнорує сплату внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, хоча і робить запис у трудовій книжці, він залишає працівника без стажу.

Перевірку всіх даних, які впливають на пенсійне забезпечення, кожен охочий може здійснити за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: portal.pfu.gov.ua.

Тому, запрошуємо всіх громадян стати користувачами Веб-порталу Пенсійного фонду України та постійно контролювати свої персоніфіковані дані, які впливають на розмір майбутної пенсії – чим знизити ризик прикрих несподіванок, пов'язаних зі стажем та зарплатою, під час призначення (перерахунку) пенсії та інших соціальних виплат.

Для того, щоб стати користувачем Веб-порталу необхідно звернутись до Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою: вул. М.Кривоноса,10 – відділ обслуговування громадян у Тернопільському районі; майдан Волі,3 – відділ обслуговування громадян у місті Тернополі і написати заяву, згідно якої буде призначено особистий код для реєстрації. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний номер.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема