Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

06.10.2016 “Круглий стіл” в Бучацькому об’єднаному Управлінні ПФУ Тернопільської області


06.10.2016  “Круглий стіл” в Бучацькому об’єднаному Управлінні ПФУ Тернопільської області

 

       05 жовтня 2016 року  в приміщенні Монастириського районного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Монастириського районного центру зайнятості Дурдела Галина Анатоліївна, провідний юрисконсульт Монастириського  районного центру зайнятості Прокоп Наталія Юрівна, головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Бучацького об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Гойдич Любов Григорівна та безробітні району.

     Поле інформаційної діяльності для працівників Бучацького об‘єднаного управління  Пенсійного фонду України не обмежується одними пенсіонерами, але й іншими категоріями громадян. Роз‘яснювальною роботою охоплено і працююче населення, громадян, які перебувають в пошуках роботи, молодь, закордонних заробітчан тощо.

   У розмові під час «круглого столу» Любов Григорівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві,  звернувши увагу на питання перерахунку та виплати пенсій працюючих пенсіонерів, набуття страхового стажу для призначення пенсії, врахування періодів, за які сплачені внески менше мінімального.

    Увагу слухачів  було акцентовано на важливості завчасної  перевірки   документів для призначення пенсії, записів в трудових книжках, виборі оптимального заробітку тощо.

     Любов Григорівна розповіла, що в Бучацькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України запроваджено нову систему роботи, а саме про новітні технології, які вже використовуються  у пенсійній системі. Зокрема, мова йшла про можливість зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, про перехід органів Фонду на централізовану підсистему "Призначення та виплата пенсій" на основі електронної пенсійної справи.

   Також, повідомила присутніх  із можливістю  добровільної  участі в системі загальнообов‘язкового державного пенсійного страхування та важливості легальної заробітної плати. Надала роз’яснення та відповіла на індивідуальні запитання.

На завершення сторони договорилися про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням та про подальшу співпрацю.  

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема