Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

06.10.2016 Перебування на обліку в центрі зайнятості


Період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, включається до страхового стажу. Це визначено в статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Період отримання допомоги по безробіттю підтверджується до 1 січня 2010 року на підставі записів у трудовій книжці, а починаючи з 1 січня 2010 року – довідкою із бази даних реєстру застрахованих осіб, за інформацією відділу персоніфікованого обліку.

Якщо ж особа, перебуваючи на обліку у службі зайнятості, не отримує вказану допомогу, цей період не враховується у страховий стаж.

 

 

Начальник Бучацького відділу

обслуговування громадян 

Бучацького об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Тернопільської області                                                          Надія Сіреджук
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема