Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

06.10.2016 Вимоги до банків посилено


Уряд ухвалив рішення щодо виплати пенсій, грошової допомоги та зарплати працівникам бюджетних установ.

22 вересня уряд ухвалив проект постанови «Про деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ», яку розробило Міністерство фінансів. Документ спрямовано на посилення вимог до банків, що здійснюватимуть виплату заробітної плати, пенсії, соціальних та інших виплат із державного бюджету.

Зокрема, визначено єдині критерії для уповноважених банків щодо виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Спільна конкурсна комісія, котру створить Мінфін із залученням представників Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Казначейства, Пенсійного фонду та Національного банку, здійснюватиме відбір уповноважених банків для всіх виплат.

Уповноваженими зможуть бути банки, що мають активи, частка яких становить не менш як 1% активів банківської системи. Також банки, контрольний пакет акцій яких належить міжнародним фінансовим та банківським установам, що мають міжнародний рейтинг інвестиційного класу від міжнародно-визнаних рейтингових агенцій, або в яких держава володіє часткою понад 75%.

На час проведення конкурсу банки мають відповідати таким вимогам:

-         протягом останніх шести місяців Національний банк не застосовував заходів впливу у вигляді обмеження, зупинення чи припинення операцій, які здійснював банк;

-         не мають фінансової заборгованості перед Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо сплати зборів, штрафів, пені;

-         не мають заборгованості зі сплати податків та зборів;

-         протягом останніх 12 місяців Україна, іноземні держави – члени Організації економічного співробітництва та розвитку чи ЄС не застосували санкцій до власників або до пов’язаних осіб;

-         здійснюють емісію електронних платіжних засобів (платіжних карток).

Окрім того, згідно з постановою, банки матимуть три місяці перехідного періоду для досягнення відповідності оновленим вимогам до них.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема