Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28.09.2016 Щодо виключення певного періоду із заробітної плати при перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру. Чи має пенсіонер право на виключення із розрахунку пенсії певного періоду роботи?


Страховий стаж після 01.01.2004 обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку (стаття 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон).

Заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії за віком відповідно до статті 40 Закону враховується за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

Перерахунки пенсій пенсіонерам, які після призначення пенсії продовжували працювати, здійснюються в порядку, визначеному частиною 4 статті 42 Закону.

Зазначений перерахунок пенсії здійснюється за зверненням пенсіонера. При цьому обов’язково обирається більш вигідніший варіант перерахунку: з урахуванням лише страхового стажу чи страхового стажу та заробітної плати.

У разі, якщо перерахунок пенсії доцільно проводити з урахуванням страхового стажу та заробітної плати, то із періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються (оптимізуються) періоди до 60 календарних місяців страхового стажу підряд за умови, що періоди в сумі складають не більш як 10 відсотків тривалості страхового стажу.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема