Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№437-од від 20 вересня 2016 року Про затвердження витрат сільськогосподарського виробництва


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 20 вересня  2016 року         м. Бучач                                         №437-од

 

Про затвердження витрат

сільськогосподарського виробництва

 

Розглянувши розрахунок витрат сільськогосподарського виробництва земельної ділянки площею 1.3998 га, що відводиться Музиці Степану Ярославовичу для обслуговування пунктуавтотехсервісу та магазину, на земельній ділянці, яка надана йому у власність для ведення особистого селянського господарства (пасовище) на території Озерянської сільської ради Бучацького району Тернопільської області, виконаний Тернопільським науково-дослідним та проектним інститутом землеустрою, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 року №1279 «Про розміри та порядок визначення витрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню», Земельним Кодексом України, ст.209.

     1.Втрати сільськогосподарського виробництва в сумі 33.592 тис.грн. за земельну ділянку площею 1.3998 га, що відводиться Музиці Степану Ярославовичу для обслуговування пункту автосервісу та магазину на земельній ділянці, яка наданя йому у власність для ведення особистого селянського господарства (пасовище) на території Озерянської сільської ради, Бучацького району, Тернопільської області, затвердити.

      2. Музиці Степану Ярославовичу вказані кошти в двох місячний термін після затвердження в установленому порядку відведення земельної ділянки перерахувати:

      До місцевого бюджету Озерянської сільської ради – 33.592 тис.грн., розрахунковий рахунок 33217848700098 по коду бюджетної кваліфікації 21110000:

    5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови районної

державної  адміністрації                                                                       І.І.КУЗЬ

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема