Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

23.09.2016 ЧИ Є ПІЛЬГИ ПРИ НАРАХУВАННІ ПЕНСІЇ ЗА ЧАС РОБОТИ НА АЗС?


Призначення пенсії здійснюється відповідно до чинного законодавства, яким передбачено категорії осіб, які мають право на пенсію за віком раніше загальновстановленого пенсійного віку а також категорії осіб, розмір пенсії яких визначається на гарантованому рівні.

Право на пенсію раніше встановленого віку мають, зокрема, особи за наявності певної тривалості стажу, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах. Таке право надано, зокрема, особам, які працюють на роботах з особливо шкідливими та особливо важкими умовами праці за Списком № 1 чи на інших роботах з шкідливими та важкими умовами праці за Списком № 2, та з урахуванням атестації робочих місць. Чи є робота (посада) пільговою визначається підприємством з урахуванням Списків № 1 і № 2.

Розмір пенсії за віком на пільгових умовах визначається відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з урахуванням набутого страхового стажу та отриманої заробітної плати, з якої було сплачено страхові внески.

Водночас, в законодавстві немає норми, яка б передбачала пільги при обчисленні розміру пенсії працівникам АЗС.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема