Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

19.09.2016 Щодо здійснення доплати до мінімального страхового внеску


Відповідно до ч.3 ст.24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003р. (далі Закон 1058) страховий стаж обчислюється у місяцях. Неповний місяць роботи, якщо особа підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць  за умови здійснення доплати в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду, до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.                         

Відповідно до розділу 15 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (далі Інструкція №21-1) особи, які здійснюють доплату до суми страхових внесків таким чином, щоб сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок, подають до органів Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії, заяву згідно з додатком 28 Інструкції. Спеціалісти управління Пенсійного фонду на підставі даних персоніфікованого обліку про періоди, за які особа бажає здійснити доплату, складають повідомлення-розрахунок згідно з додатком 29 Інструкції, а застрахована особа здійснює доплату в сумі, зазначеній у повідомленні-розрахунку протягом 10 календарних днів з дня його отримання.

Облік даних сум надходжень проводиться по виду платежу “Доплата до мінімального страхового внеску за найманих працівників. В картці вказується місяць та рік, за який проводиться доплата, сума доплати згідно повідомлення розрахунку помісячно, дата та суми сплати. Особи, які здійснюють доплату, формують і подають до органів Пенсійного фонду самі за себе відомості про суми доплати відповідно до частини третьої статті 24 Закону згідно з додатком 30 до Інструкції № 21-1.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема