Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 406-од від «29» серпня 2016 року Про участь у спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування району у 2016 році


     БУЧАЦЬКА РАЙОННА                          БУЧАЦЬКА РАЙОННА РАДА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                                                

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від   «29» серпня  2016 року                                    м.Бучач                              № 406-од

 

Про участь у  спартакіаді  державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування району у 2016 році

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 17 серпня 2016 року №475-од/158 «Про проведення спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування області у 2016 році», з метою встановлення  і розвитку партнерських стосунків  між працівниками сільських, районних рад та структурними підрозділами районної державної адміністрації, зміцнення здоров’я державних службовців та працівниками органів місцевого самоврядування шляхом залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, організація змістовного дозвілля та активного відпочинку, пропаганди здорового способу життя:

 

1.             Взяти участь в обласній спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування, яка відбудеться з 9 по 11 вересня 2016 року на базі ОК «Лісовий» (с.Скоморохи Бучацького району)

 

2.             Утворити робочу групу з підготовки та проведення спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування у 2016 році, у складі згідно з додатком.

 

 

3.             Сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації  сформувати склад команди відповідно до вимог Положення про проведення спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування у 2016 році, та подати заявку на участь у заході  до 1 вересня 2016 року в управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

 

4.             Директору ОК «Лісовий» (КІНДРАТ І.В.) забезпечити підготовку місць для проживання, харчування учасників та спортмайданчиків для проведення змагань Спартакіади.

5.             Начальнику фінансового управління райдержадмінстрації  (КОВБАСА М.В) профінансувати даний захід у межах видатків, передбачених на молодіжні та спортивні програми.

 

             6. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам районної державної адміністрації та районної ради згідно з розподілом обовязків.

 

 

Голова  районної державної       

           адміністрації

 

Голова районної ради

 

 

______________ В.В.БЕБИХ

 

 

____________ В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема