Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

09.09.2016 В Бучацькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області запровадили анкетування відвідувачів


В Бучацькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області особлива увага приділяється якісному обслуговуванню громадян. З метою вивчення громадської думки щодо якості роботи управління з 1 вересня тут запроваджено анкетування відвідувачів.

Працівники громадської приймальні, що працює за принципом «єдиного вікна», пропонують відвідувачам заповнити анкету, в якій вони мають можливість об’єктивно відповісти на питання про якість обслуговування в управлінні, оцінити компетентність фахівців, висловити враження щодо повноти отриманої інформації з питань пенсійного забезпечення та культури спілкування.

Крім тестових відповідей громадяни за бажанням можуть записати в анкеті свої пропозиції та зауваження. Така форма інформаційно-роз’яснювальної роботи дасть змогу визначити сильні і слабкі місця в роботі з обслуговування громадян та в подальшому застосовувати напрацювання, виявлені під час опитування.

З метою ширшого охоплення чисельності респондентів спеціалісти управління здійснюють анкетування жителів міста та району під час зустрічей у трудових колективах та виїзних прийомах громадян.

Опитування дозволяє з'ясувати потреби та виявити побажання відвідувачів, аби врахувати їх в нашій подальшій роботі, підвищуючи якість обслуговування та рівень довіри громадян до органів Пенсійного фонду в цілому.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема