Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Підвищення розміру пенсії в разі відстрочення її призначення


У законодавстві передбачено підвищення розміру пенсії за віком у разі відстрочки часу її призначення.

Так, особі, яка набула право на пенсію за віком відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон), але після досягнення віку 60 років виявила бажання працювати і одержувати пенсію з пізнішого віку, пенсію за віком призначають з урахуванням страхового стажу на день звернення за призначенням пенсії з підвищенням розміру пенсії за віком на такий відсоток:

·        на 0,5 % - за кожен повний місяць страхового стажу після досягнення пенсійного віку в разі відстрочення часу виходу на пенсію на строк до 60 місяців;

·        на 0,75% - за кожен повний місяць страхового стажу після досягнення віку в разі відстрочення часу виходу на пенсію на строк понад 60 місяців.

При цьому підвищення розміру пенсії за неповний місяць страхового не здійснюється.

            Жінкам, які народились у період по 31 грудня 1961 року, після виходу на пенсію встановлюється підвищення розміру пенсії в розмірі 2,5% за кожні 6 місяців більш пізнього виходу на пенсію, починаючи з 55 років до досягнення ними 60-річного віку.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема