Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

ОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ ПІСЛЯ ТРИВАЛОЇ НЕОПЛАТИ


 

За нормами ст.49 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-Закон) виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду припиняється, зокрема, у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 місяців підряд.

Поновлення виплати пенсії здійснюється за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 днів після з'ясування обставин та наявності умов для відновлення її виплати.

Водночас, пунктом 1.5 розділу 1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 25.11.2005р. № 22-1, передбачено, що заява про поновлення виплати пенсії подається особисто або його законним представником (особа, яка виконує функції опікуна і піклувальника для недієздатних пенсіонерів) до органу, що призначає пенсію, за місцем перебування на обліку, як одержувача пенсії.

Виплату пенсії, буде поновлено після звернення особисто із заявою та документом, що посвідчує особу (паспорт).

Відповідно до пункту 1 ст.46 Закону нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії.

Звертаємо увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» визначено, що призначення (поновлення) пенсій внутрішньо переміщеним особам відбувається на підставі рішення комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, після проведення перевірки фактичного місця проживання внутрішньо переміщеної особи.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема