Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 383-од від 09 серпня 2016 року Про виділення з місцевого матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів Бучацькому міжрайонному управлінню водного господарства для забезпечення робіт щодо ліквідації загоряння торфовищУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 09 серпня 2016 року              м. Бучач                               № 383-од

 

Про виділення з місцевого матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів Бучацькому міжрайонному управлінню водного господарства для забезпечення робіт щодо ліквідації загоряння торфовищ

 

 

 

 

            Внаслідок загоряння торфовищ на території Новопетликівської сільської ради,  з метою проведення першочергових, невідкладних  робіт щодо протидії загрозам, пожежам і надзвичайним ситуаціям у природних екосистемах району,  відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про  затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 серпня 2001 року № 326 «Про створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території району» та протоколу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08 серпня  2016 року № 20:

1. Виділити Бучацькому міжрайонному управлінню водного господарства з місцевого матеріального резерву дизельне пальне в кількості 300 ( триста ) літрів для забезпечення робіт щодо ліквідації загоряння торфовищ на території Новопетликівської сільської ради.

2. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністраці (КОСТИШИН Н.Є.), відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (МУЗИЦІ М.М.) провести передачу матеріальних цінностей Бучацькому міжрайонному управлінню водного господарства  згідно поданих документів.

3. Бучацькому міжрайонному управлінню водного господарства забезпечити цільове використання виділених паливно-мастильних матеріалів, подати звіт та копії документів про використання нафтопродуктів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження та використанням матеріального резерву залишаю за собою.

 

 

        Перший заступник голови

   районної державної   адміністрації                                               І.І.КУЗЬ                                                                         
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема