Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 384-од від “ 10 ”серпня 2016 року Про розірвання договорів на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


від “  10  ”серпня  2016 року        м. Бучач                                            № 384-од

 

 

 Про розірвання договорів  на перевезення

пасажирів на автобусному маршруті

загального користування

      Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільний транспорт”, на виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року №148-од “Про впорядкування перевезень населення на автобусних маршрутах загального користування”, з врахуванням заяви про розірвання договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на автобусному маршруті №3-11/3 «Бучач (Відгодівельний) – Трибухівці» та № 3-29 «Бучач - Доброполе - Матеушівка» ФОП Крушельницького Володимира Андрійовича від 12.08.2016 року вх. №1443/01-18,

 

      1. Розірвати договора від 06.12.2011 року № 656, та 29.10.2015 року №5/15 укладений між “Замовником”  –Бучацькою державної адміністрації та “Перевізником” – фізичною особою – підприємцем Крушельницького Володимира Андрійовича, на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на автобусному маршруті №3-11/3 «Бучач (Відгодівельний) – Трибухівці» та № 3-29 «Бучач - Доброполе - Матеушівка»; з часу введення в дію рішення конкурсного комітету з організації та  проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бучацького  району, щодо визнання переможцем перевізника, який забезпечуватиме перевезення на вищезазначеному маршруті.

    2. Робочому органу районного конкурсного комітету з організації та  проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бучацького  району - ДП «Тернопільавтотранссервіс» у встановленому порядку вищевказаний маршрут включити в перелік об’єктів чергового конкурсу. 

    3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

  

     Перший заступник голови

 районної державної   адміністрації                                                    І.І.КУЗЬ                 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема