Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№372-од від 28 липня 2016 року Про стан виконавської дисципліни


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 28 липня   2016 року         м. Бучач                                         №372-од

 

 

Про стан виконавської дисципліни

 з реалізації завдань, визначених

 нормативно-правовими актами

Президента України і

Кабінету Міністрів України,

розпорядчими документами голови

облдержадміністрації,

голови райдержадміністрації

у структурних підрозділах

райдержадміністрації

 

 

               З метою підвищення рівня виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови обласної державної адміністрації, відповідно до Указів Президента України від 19 лютого 2002 року № 155/2002 „ Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України ” та від 11 березня 2016 року № 85/2016 „ Про внесення змін до Указу Президента України від 19 лютого 2002 року № 155”, керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2016 року №315-од «Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації у структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях»:

1. Заступникам голови райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району: 

1) посилити контроль за виконанням завдань, визначених в актах Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядчих документах голів обласної та районної державних адміністрацій, а також дотримання термінів щодо інформування облдержадміністрації, райдержадміністрації про виконання  розпорядчих документів;

2) проводити аналіз причин невиконання завдань, визначених нормативно-правовими актами;

3) стан виконання завдань, зазначених у розпорядчих документах постійно розглядати на  нарадах та колегіях районної державної адміністрації.

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району з метою належної організації контролю за виконанням нормативно-правових актів та власних рішень:

1) підвищити рівень організації роботи з документами у підрозділах, спрямованої на безумовне виконання контрольних завдань та взяти на контроль якість та інформативну достатність інформацій;

2) посилити увагу щодо розгляду депутатських запитів і звернень, при необхідності направляти заявникам проміжні відповіді;

3) зосередити увагу на вирішенні завдань голови та заступників голови районної державної адміністрації за результатами нарад та забезпечити інформування про хід їх виконання у встановлені терміни;

4) здійснювати чіткий контроль за станом реалізації районних програм, розробниками яких є структурні підрозділи районної державної адміністрації ;.

3. Сектору контролю апарату райдержадміністрації :

1) проводити постійний моніторинг ходу реалізації завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

           2) продовжити практику проведення  перевірок у структурних підрозділах райдержадміністрації і виконавчих комітетах місцевих рад, вивчення діяльності структурних підрозділів із відповідним інформуванням керівництва районної  державної адміністрації про стан справ.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови  районної державної адміністрації згідно розподілу обовязків.

 

 

Голова районної державної адміністрації

 

 

В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема