Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 375-од від 28 липня 2016 року Про проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій району


 


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 28 липня 2016 року        м. Бучач                                    № 375-од

 

 

Про проведення  обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій району

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 2 Порядку проведення обовязкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року №559 (із змінами і доповненнями), з метою своєчасного і якісного проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників бюджетних установ району, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб та спільного розпорядження голів обласної державної адміністрації та обласної ради від 04 липня 2016 року №403-од/139 «Про проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій »:

 1. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації (КОСТИШИН Н.Є.), головним лікарям Бучацького районного центру ПМСД (ГОЛОВЕЦЬКИЙ С.М.), Бучацької ЦКРЛ (ЩИГОЛЬ О.О.), Золотопотіцької РКЛ (ПОНТУС В.А.) забезпечити визначення місць проведення медичних обстежень та затвердження планів-графіків їх проведення з урахуванням місця проживання працівників.

 2. Відділу освіти (ГАВЛОВСЬКИЙ М.С.), сектору охорони здоров’я та цивільного захисту (КОСТИШИН Н.Є.) районної державної адміністрації, керівникам бюджетних установ району своєчасно подати списки працівників, які підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, до визначеного закладу охорони здоров’я, де проводитиметься цей огляд, і здійснювати контроль за проходженням працівниками оглядів у встановлені терміни. 

 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (КОВБАСА М.В.), сільським та міській радам, об’єднаній територіальній громаді, враховуючи, що витрати закладів охорони здоров’я пов’язані з проведенням обов’язкових профілактичних медичних оглядів, у тому числі бактеріологічних та інших досліджень, працівників бюджетних установ та організацій, покриваються за рахунок коштів, передбачених кошторисом на утримання відповідного закладу охорони здоров’я, при затвердженні та внесенні змін до відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі лікувально-профілактичні заклади, яким дозволено проведення профілактичних медичних оглядів, асигнуваннями для проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів з урахуванням видатків на бактеріологічні дослідження.

 4. Бучацькому районному центру ПМСД (ГОЛОВЕЦЬКИЙ С.М.), Бучацькій ЦКРЛ (ЩИГОЛЬ О.О.), Золотопотіцькій  РКЛ (ПОНТУС В.А.), при  відсутності матеріально-технічної бази для проведення клінічних, лабораторних та інших досліджень,  що необхідні для проведення вказаних оглядів, спільно з Бучацьким міжрайонним відділом ДУ« Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (КОРСУН В.М.) вирішити питання щодо проведення бактеріологічних та інших досліджень на договірних засадах відповідно до тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату закладами державної санітарно-епідеміологічної служби, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2003 року №1351 (в редакції постанови   Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 року №662 із змінами).

  5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

 

 

Голова районної державної

  адміністрації                                                                                     В.В.БЕБИХ

                                                                   
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема