Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№353- од від 25 липня 2016 року Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 25 липня   2016 року         м. Бучач                                 №353- од

 

Про затвердження технічної

документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості) для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

 

Розглянувши заяву гр.Марціновського Володимира Йосиповича про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 25 Закону України “Про землеустрій”, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 17, 22, 81, 116, 125, 126, пунктом 17 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Затвердити гр.Марціновському Володимиру Йосиповичу технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Передмістянської сільської ради, Бучацького району, Тернопільської області (за межами населеного пункту).

2. Передати у приватну власність гр.Марціновському Володимиру Йосиповичу земельну ділянку з кадастровим номером: 6121285600:01:002:0289, площею 2,2986 га, яка розташована на території Передмістянської сільської  ради, Бучацького району, Тернопільської області (за межами населеного пункту).

3. Громадянину Марціновському Володимиру Йосиповичу :

1) зареєструвати право власності на вищезазначену земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відповідно до чинного законодавства;

2) земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням відповідно до вимог Земельного кодексу України.

4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

    5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

               адміністрації                                                                       В.В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема