Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

04.08.2016 Флешмоб на тему «Молодь – за легальний заробіток»


Працівники Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області 12 липня 2016 року провели флешмоб на тему «Молодь - за легальний заробіток». Захід відбувався на центральній площі м.Бучач, організатори інформували громадськість та гостей міста щодо проблем нелегальних трудових відносин та з негативними наслідками отримання заробітної плати «в конверті».

А підприємцям наголосили, що своєчасна і повна сплата платежів і забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Організатори заходу підтримують такий спосіб інформування і боротьби з легалізацією виплати заробітної плати та з негативним явищем як «тіньова зайнятість».

А під кінець заходу державні службовці роздали бажаючим і зацікавленим громадянам інформативні матеріали у вигляді брошур, буклетів, де йшлося про роз’яснення законодавчої бази стосовно отримання «тіньових» доходів і наголосили, що отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, Ви позбавляєте себе соціальних виплат та гарантій.

 

 

 

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Бучацького об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Тернопільської області                                                     Ірина Добрянська
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема