Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

03.08.2016 Перспективи пенсійної реформи


Кабмін запропонував до розгляду проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій»

Цей закон регулюватиме порядок формування накопичувального пенсійного фонду та фінансування за рахунок його коштів видатків на оплату договорів страхування довічних пенсій, одноразових виплат або щомісячних професійних пенсійних виплат застрахованим особам, членам їх сімей та іншим особам, передбаченим цим законом.

Планується що з наступного року пенсії державним службовцям і прирівняним до них особам призначатимуть на загальних підставах. При цьому пенсії, призначені до 1 січня 2016 року, будуть виплачуватися у раніше встановлених розмірах. Запровадження накопичувального рівня запланована на 1 січня 2017 року.

Ставка внеску у 2017 році становитиме 2% і кожного наступного року буде збільшуватись на 1% до досягнення 7% у 2022 році. У подальшому розмір внеску збільшуватись не буде.

Гарантом безпеки вкладених громадянами коштів виступає держава.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема