Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо конкурсу мікропроектів "Сильна Громада"


З метою підтримки ініціатив у сфері розвитку та самоорганізації громад у творенні якісних змін у містах та селах Галичини, Українська Галицька Асамблея (далі – Асамблея) у рамках Програми “Сильна Громада” (далі – Програма) проводить Конкурс мікропроектів (далі – Конкурс) для громадських і благодійних організацій, органів самоорганізації населення та їх коаліцій, мереж, неформальних об’єднань та ініціативних груп мешканців Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.
Асамблеєю надається фінансування на підтримку суспільно значущих ініціатив, які стосуються низки питань місцевого розвитку (перелік додається).
Гранти надаються на суму до 15 тис. гривень на проект, а термін реалізації проекту не повинен перевищувати 3 місяці. Власний внесок громади у матеріальному або нематеріальному вимірі має становити не менше 20% від загального бюджету проекту.
Для участі у Конкурсі необхідно до 15 вересня 2016 року надіслати заповнену заявку на e-mail: Uhalviv@gmail.com.
Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатку, на веб-сайті Асамблеї та за e-mail: Uhalviv@gmail.com.Щодо конкурсу мікропроектів "Сильна Громада"
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема