Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування” 2016


З метою поширення кращих практик і корисних ініціатив органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій у червні 2016 року в Україні стартував Конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування” (далі – Конкурс), який проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Радою Європи у рамках ПрограмиДецентралізація і територіальна консолідація в Україні.

До участі у даному Конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядування усіх рівнів: обласні, районні, міські, селищні та сільські ради.

У 2016 році відбір кращих практик та ініціатив проводитиметься за такими напрямками:

1) Стимулювання економічної активності, створення робочих місць;

2) Об’єднання територіальних громад;

3) Центри надання адміністративних послуг.

Для участі у даному Конкурсі необхідно заповнити конкурсну заявку (форма додається) і надіслати її разом зі скан-копією супровідного листа до 30 вересня 2016 року на e-mail: Best.Practice.Ukraine@coe.int.

З детальнішою інформацією щодо даного Конкурсу можна ознайомитися на веб-сайті Мінрегіону або дізнатися за тел.: (044) 303-99-16 і (044) 590-47-76.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема