Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо Конкурсу міні-грантів УМКА


З метою підтримки практичних ідей та ініціатив місцевих громад з вирішення питань зміни клімату, що мають довготривалий вплив, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) оголошує конкурс міні-грантів у рамках проекту “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку” (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються ініціативні групи і зареєстровані громадські організації зі Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, які відповідають певним критеріям (додаються).

Основні тематичні пріоритети:

- адаптація до наслідків змін клімату та поглинання парникових газів;

- енергоефективність та енергозбереження;

- освіта в інтересах сталого розвитку, збереження клімату та популяризації енергоефективності, відновлювальних джерел енергії і захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Міні-гранти надаватимуться у сумі 500-1000 євро на проект. Проекти повинні бути завершеними до 25.12.2016 року.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 серпня 2016 року заповнити он-лайн формузаявки.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатку та у координатора проекту Бурбило Ірини за електронною поштою: ira.piho@gmail.com.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема