Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

20.07.2016 Право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника


          Пенсія у зв'язку з втратою годувальника, який за життя був пенсіонером, призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні, незалежно від тривалості страхового стажу в померлого годувальника.

За документ, який посвідчує факт перебування на утриманні  непрацездатних членів сім'ї, приймаються довідки житлово-експлуатаційних або інших організацій з місця проживання (реєстрації) чи довідки органів місцевого самоврядування, або довідки про реєстрацію місця проживання (разом із годувальником за однією адресою), видані згідно з вимогами статті 3 Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”. Якщо немає можливості подати такі документи, факт перебування на утриманні померлого годувальника встановлюється в судовому порядку.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема