Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

14.07.2016 Недоотримана пенсія у зв’язку зі смертю пенсіонера


Пенсія, яка належала пенсіонеру і залишилася недоотриманою у  зв’язку з його смертю, виплачується по місяць смерті пенсіонера, незалежно від дати смерті. Протягом шести місяців від дня смерті пенсіонера недоотримана пенсія виплачується членам його сім’ї, які проживали разом з померлим  на день його смерті. До органу Пенсійного фонду України, де померлий пенсіонер перебував на обліку, надаються:

        відповідна заява,

·        паспорт заявника,

·        копія свідоцтва про смерть,

·        документи, що підтверджують родинні стосунки,

·        документи про спільне проживання з померлим.

Документи, що підтверджують родинні стосунки: (довідка про склад сім’ї).

Документи, що підтверджують проживання з пенсіонером на день його смерті: (довідка уповноважених органів з місця проживання, у тому числі органів місцевого самоврядування).

Непрацездатні члени сім’ї, які знаходились на утриманні померлого пенсіонера, надають документи, які засвідчують, що вони перебували на утриманні померлого пенсіонера. Такій категорії недоотримана пенсія виплачується незалежно від факту спільного проживання з померлим пенсіонером. Якщо одночасно звертається декілька членів сім’ї, належна сума недоотриманої пенсії ділиться між заявниками порівну. Після шести місяців від дня смерті пенсіонера до органу Пенсійного фонду України, де померлий пенсіонер перебував на обліку, надаються заява, паспорт заявника, свідоцтво про смерть та свідоцтво про право на спадщину. Свідоцтво про право на спадщину оформляється нотаріусами відповідно до закону. Недоотримана пенсія виплачується через відділення поштового зв’язку.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема