Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

13.07.2016 ІНФОРМАЦІЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ


Згідно з рішенням Уряду з 1 липня 2016 року виплата пенсій всім внутрішньо переміщеним особам здійснюється виключно через рахунки та мережу установ публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".

Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам, які не звернулися за переведенням пенсії до Ощадбанку, з 1 липня 2016 року припинена. Для того, щоб продовжити виплату пенсії, слід терміново звернутися до ПАТ "Державний ощадний банк України" для відкриття поточного рахунку та повідомити органи Пенсійного фонду реквізити відкритого пенсійного рахунку.

Також внутрішньо переміщеним особам, які обслуговуються в установах Ощадбанку, з 1 серпня 2016 року розпочнеться обмін існуючих платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є електронним пенсійним посвідченням.

Для отримання такого посвідчення внутрішньо переміщена особа повинна звернутись до управління Пенсійного фонду України за місцем реєстрації з заявою на виготовлення електронного пенсійного посвідчення та надати паспорт, ідентифікаційний номер, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та фото. Виготовлення електронного посвідчення здійснюватиметься на підставі заяви пенсіонера, протягом 30 робочих днів із дня прийняття такої заяви. Електронне пенсійне посвідчення видаватиметься у вказаному в заяві відділенні банку особисто пенсіонерові.

Нове пенсійне посвідчення як платіжна картка діятиме до трьох років за умови, що фізична ідентифікація одержувача пенсії у відділеннях банку відбуватиметься перші два рази кожні шість місяців, а надалі - кожні дванадцять місяців. Якщо пропустити термін фізичної ідентифікації, виплата пенсії припиняється.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема