Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

11.07.2016 Оновлено порядок отримання даних про зарплату для призначення пенсії в разі втрати документів


 

Затверджено новий Порядок отримання з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків даних про заробітну плату (дохід) для призначення пенсії в разі втрати документів про її нарахування та виплату.

Набув чинності наказ Мінфіну та Мінсоцполітики від 28.03.2016 №305/392, яким затверджено новий Порядок отримання з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків даних про заробітну плату (дохід) для призначення пенсії в разі втрати документів про нарахування та виплату.

Цим порядком визначено:

-         механізм обміну інформацією на центральному рівні між ДФСУ та Пенсійним фондом;

-         порядок складання та подання ПФУ запитів на отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (далі – ДРФО) щодо надання даних про зарплату (дохід) за період із 1 січня 1998 року до 1 липня 2000 року (за наявності) для призначення пенсії в разі втрати документів про її нарахування та виплату.

ПФУ впродовж п’яти робочих днів із дати одержання повідомлення або звернення

щодо отримання даних про заробітну плату (дохід) фізичних осіб для призначення пенсії в рарзі втрати документів про її нарахування та виплату формує запит і подає його в ДФС. Запит формують у разі виникнення потреби, але не частіше як один раз на день, і він може містити інформацію стосовно однієї фізичної особи або кількох фізичних осіб.

ДФС надає відповідь на запит Пенсійного фонду України не пізніше як через п’ять робочих днів із дати отримання такого запиту.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема