Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

11.07.2016 Важливість легальної заробітної плати.


На сьогоднішній день один із основних заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду це участь керівництва установи в зустрічах з представниками органів влади з метою інформування їх про стан наповнення бюджету Фонду, здійснення пенсійного забезпечення громадян.

Спеціалісти Управління проводять ряд зустрічей з громадськими організаціями, у трудових колективах,  на виїзних прийомах, на прийомах громадян безпосередньо в Управлінні.  Мета таких зустрічей інформування громадян та роз’яснення їм законодавчої та нормативної бази з питань пенсійного забезпечення, загальнообов’язкового державного соціального страхування, наповнення бюджету Пенсійного фонду,  погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України в районі.  В Управлінні налагоджена робота з майбутніми пенсіонерами, де їх завчасно ознайомлюють з пенсійним законодавством, та роз’яснюють про вплив легальної заробітної плати на розмір пенсії в майбутньому. Сьогодні маємо невеликі пенсії, бо   малі зарплати, з яких сплачують внески на пенсійне страхування.

Свою роль в ознайомлені громадян з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування   відіграє місцева преса і радіо, з якими тісно співпрацюємо. 

Щоб привернути увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, запровадження в майбутньому накопичувальної системи,  пенсійники організовують  флешмоби, дні «відкритих дверей» для молоді, засідання «круглих столів» з роботодавцями району.

Наголошується, що тінізація доходів і зайнятості негативно впливає на стан надходження коштів у бюджет Фонду. Тіньова, або «сіра» заробітна плата, яку маскують за офіційними трудовими відносинами й виплачують на рівні мінімальної, або нижче за неї, приховує в собі великі фінансові резерви для надходжень у Пенсійний бюджет. Кожен працівник повинен знати, що укладання трудового договору - його соціальна гарантія. Вихід заробітних плат із тіні дозволить забезпечити значні вливання коштів до солідарної системи, а це буде значний ресурс для підвищення пенсій. Принцип що заробив стільки й отримав, тільки сприятиме до участі в державній системі пенсійного страхування.       
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема