Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

22.06.2016 Помилки потрібно виправляти


Страхувальники часто допускають при звітуванні недостовірні відомості про застраховану особу, зокрема, розходження в ідентифікаційних кодах, прізвищах, імені, по-батькові.

В системі загальнообов'язкового державного соціального страхування на кожну застраховану особу заводиться персональна облікова картка у Реєстрі застрахованих осіб, до якої включаються відомості про прізвище, ім'я по батькові, дата народження, громадянство, ідентифікаційний код, сума виплат (доходу) з якого сплачені внески, позначка про особливі умови праці, що дають право на пільги, кількість відпрацьованих календарних днів за відповідний період та інша інформація.

Щоб виключити можливість наявності помилок, неточностей і недостовірності даних просимо страхувальників району провести звірку ідентифікаційних кодів, прізвищ, імен, по-батькові працівників, що є дуже важливим чинником в оформленні документів при виході на пенсію.

Відомості про застрахованих осіб та звіти, щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України за період до 31 грудня 2010 року з типом форми «коригуюча» або «скасовуюча» подаються лише за результатами перевірки, здійсненої за заявою платника.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема