Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

13.06.2016 Триває запровадження централізованої системи


Найближчим часом іще в кількох областях України запрацює централізована система призначення та виплати пенсій. Нагадаємо, що з 1 січня систему централізованого призначення пенсій запущено в чотирьох областях. Першими скористалися перевагами нової системи жителі Київської, Донецької, Вінницької та Херсонської областей.

Заплановано, що вже з перших днів літа таку систему буде запроваджено в Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Черкаській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в м.Києві. Із 1 липня до системи приєднаються Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Полтавська, Тернопільська та Харківська області. А з 1 серпня – решта областей: Волинська, Житомирська, Одеська, Рівненська, Сумська та Чернігівська.

Завдяки новітнім технологіям майбутній пенсіонер незалежно від місця реєстрації та місця проживання може звернутися в будь-яке територіальне управління Пенсійного фонду для призначення пенсії.

Безперечними перевагами централізованої системи є:

-         надання послуг громадянам незалежно від місця їхньої реєстрації;

-         можливість дистанційного обслуговування;

-         автоматичний розрахунок оптимального виду та розміру пенсії;

-         зменшення часу обслуговування;

-         відмова від величезного паперового документообігу за рахунок впровадження електронного;

-         забезпечення надійного захисту даних.

Невдовзі у зв’язку з переходом на електронний формат документообігу для призначення пенсії не треба буде нести в Пенсійний фонд багато паперів: людина приходить у відділення фонду з трудовою книжкою та паспортом, щоб відсканувати документи. У свою чергу фахівець Пенсійного фонду оцифровує їх, заповнює в електронній формі заяву про призначення пенсії й роздруковує її, а людина, якій призначають пенсію, лише посвідчує цю заяву своїм підписом.

Електронні пенсійні справи, які міститимуть скановані пенсійні документи, а також усі розрахунки під час призначення та перерахунку пенсії й становитимуть основний пенсійний архів.

Передбачено також, що пенсіонери зможуть у будь-який час через мережу Інтернет ознайомитися з даними своєї пенсійної справи за допомогою електронного цифрового підпису.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема