Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

31.05.2016 Щодо легалізації зарплат.


Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України  Тернопільскої  області, провівши аналіз по нарахованій застрахованим особам зарплаті, яка менше або рівна законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати, наданою  Бучацькою ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби України в Тернопільській області за   березень 2016 року, повідомляє, що 228 страхувальників нараховують 1072  найманим працівникам заробітну плату на рівні або менше мінімального в умовах відпрацьованого повного місяця.

Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

А у випадку виплати заробітної плати працівнику «в конверті» без сплати внесків, відповідний період роботи «випадає» зі страхового стажу та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

Тому кожен найманий працівник повинен чітко усвідомити, що альтернативи легальній заробітній платі, на рівні або більше мінімальної зарплатні, немає.




Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема