Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.05.2016 Про реформування Пенсійної системи


Під час прес-конференції 16 травня керівник Фонду Олексій Зарудний повідомив про перспективи подальшого реформування пенсійної системи в Україні. Мова йшла насамперед про забезпечення фінансової стабільності Фонду (зокрема, через звільнення його від невластивих виплат), про запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення.

------ Передбачено, що в майбутньому зберігатиметься солідарна пенсійна система, яка забезпечуватиме людині виплату в розмірі до 40% її зарплати, і одночасно розвиватиметься обов’язкова накопичувальна система, участь у якій дасть змогу громадянам у майбутньому отримувати додаткову пенсію, а державі – додатковий інвестиційний ресурс – сказав Олексій Зарудний.

За його словами, після того, як Верховна Рада ухвалить відповідний закон, Фондові знадобиться шість-дванадцять місяців для здійснення належних організаційних заходів, щоб розпочати роботу накопичувальної системи.

Комплексному реформуванню пенсійної системи, зауважив Голова правління Фонду, сприяє й співпраця українського уряду з МВФ, іншими міжнародними організаціями.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема