Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

23.05.2016 Підвищення пенсій - з 1 травня


Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", в редакції чинній до 1.10.2011 року, було передбачено, що мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25 років страхового стажу, а у жінок - 20 років встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1.10.2011 року вимога до страхового стажу була переглянута і збільшена до 35 років та 30 років, відповідно.

 Одночасно встановлено, що у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, розмір пенсії підвищується (крім пенсіонерів, які працюють, провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) з дня встановлення нового розміру прожиткового мінімуму.

 З 1.05.2016 року Законом "Про Державний бюджет України на 2016 рік" збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1074,00 грн. до 1130,00 грн.

 У зв'язку з цим, з 1 травня поточного року проведено перерахунки мінімальних пенсій, доплат, підвищень та надбавок, що залежать від зазначеного прожиткового мінімуму. Не переглядаються розміри пенсій осіб, які не мають вказаного вище страхового стажу або належать до категорії "працюючих" осіб.

 За проведенням такого перерахунку пенсіонерам не потрібно звертатися до органів Пенсійного фонду України, він проведеться автоматично.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема