Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.05.2016 Відбулося чергове засідання правління Фонду


22 квітня в Черкасах відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України.

Учасники заходу обговорили низку питань щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду в першому кварталі поточного року. Зокрема, було зазначено, що за січень-березень 2016-го планові показники власних доходів Фонд виконав на 102%.

Усього за цей період у бюджет Фонду надійшло 26,7 млрд грн. власних коштів, що порівняно з відповідним періодом минулого року на 10 млрд грн. менше. Таке зменшення надходжень пов’язане насамперед із зниженням розміру ЄСВ для роботодавців до 22% та скасуванням утримання єдиного внеску з найманих працівників.

Водночас, як  було зазначено на засіданні, Пенсійний фонд України продовжує забезпечувати виплату пенсій та грошової допомоги в повному обсязі й у визначені законодавством терміни. До того ж було наголошено, що на відміну від попередніх років фінансування пенсійних виплат у січні-квітні здійснено без залучення позик з єдиного казначейського рахунку.

Також на засіданні правління представники Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби та Державної служби з питань праці жваво обговорювали питання легалізації заробітних плат.

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний наголосив, що «держава пішла на безпрецедентний крок назустріч бізнесу, суттєво зменшивши ставку єдиного соціального внеску. Тому суспільство очікує, що внаслідок цього буде здійснено вихід із тіні заробітних плат. Це дасть можливість підвищити соціальні стандарти, зокрема й розміри пенсій».

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема