Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.05.2016 Вчасно перераховані кошти до бюджету Фонду – запорука своєчасної виплати пенсій


Органами Пенсійного фонду в районі вживаються заходи щодо мобілізації надходжень до бюджету Фонду з метою забезпечення своєчасної та у повному обсязі виплати пенсій і грошових допомог та сприяння у захисті конституційних прав і гарантій громадян на пенсійне забезпечення.

На жаль, окремі платники безвідповідально ставляться до обов’язку щодо сплати обов'язкових платежів до Пенсійного фонду, а це призводить до порушення законних прав застрахованих осіб на пенсійне забезпечення. З метою захисту прав застрахованих осіб та забезпечення надходжень до бюджету Фонду для своєчасної і у повному обсязі виплати пенсій та допомог, органами Пенсійного фонду в районі вживаються всі передбачені чинним законодавством заходи.

Щоденно ведеться постійна та наполеглива робота по зменшенню та ліквідації боргів по платежах до бюджету Фонду. Зокрема з початку року проведено 1 засідання районної комісій з питань погашення заборгованості, де заслухався керівники підприємства-боржника.

У результаті вжитих заходів один боржник погасив борг зі сплати страхових внесків повністю та 1 – частково.

Вимушеним,  проте дієвим методом роботи з боржниками Пенсійного фонду, є стягнення боргу в примусовому порядку через органи Державної виконавчої служби. Станом на 01.04.2016 на виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться виконавчих документів на стягнення з боржників заборгованих платежів на загальну суму 717,0 тис. грн., надійшло упродовж січня-березня 2016 року – 4,7 тис.грн.

Пенсійний фонд переконливо просить всіх боржників, що мають не виконані зобов’язання перед бюджетом Пенсійного фонду, погасити заборгованість та не допускати її виникнення в подальшому.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема