Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

19.04.2016 До уваги внутрішньо переміщених осіб!


Постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2015 року №636, яка набрала чинності 09.09.2015, внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509, зокрема, пункт 6 доповнено новим абзацом згідно з яким строк дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи становить шість місяців з дати її видачі.

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року №637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» визначено, що виплати, передбачені зазначеною постановою, припиняються з місяця, наступного за тим, у якому завершився строк дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. У разі продовження строку дії такої довідки зазначені виплати поновлюються з дати припинення їх виплати.

Враховуючи зазначене, при забезпеченні виплати пенсії внутрішньо переміщеним особам необхідно своєчасно продовжувати строки дії довідок.

 

 

 

 

 

Начальник відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій

Бучацького об’єднаного управління

Пенсійного фонду Тернопільської області                       Оксана Піньонжик
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема