Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

06.04.2016 За детальною інформацією звертатись за телефонами:2-46-44 та 2-46-40.


До уваги платників внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та платників, що здійснюють відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообо’язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів  «а», «б», «в», «д», «ж» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» Бучацького району.

           В зв’язку з припиненням діяльності юридичних осіб Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі та Управління Пенсійного фонду України в Монастириському районі і створенням Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляємо про зміну банківських реквізитів. За детальною інформацією звертатись за телефонами:

             2-46-44 та 2-46-40.

 

Начальник Бучацького

об’єднаного управління                                    М. Р. Бобин

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема